Küsi tagasi helistada

Rentige meie luksusautosid ja treenerid

Pakume luksuslikke autosid ja treenerite üüringuid, et parandada oma kogemusi ja võimaldada teil oma olukordadest kõige paremini ära kasutada. Meie peamine prioriteet on teie rahulolu.
Kasutage võimalust näha mõnda Bhubaneswari ikoonilist vaatamisväärsust ja selle ümbrust, kui külastate Odishat.

SL #

TÜÜP

4HRs-40KMs

8HRs-80KMs

EXTRA / HR

EXTRA / KM

1Dzire või sarnased850150014014
2Skorpion või sarnane1000180016016
3BRV või sarnane1200220020020
4Innova Crysta1500250025023
5Honda City1600260026025
6Altis2500400040038
7Fortuner3500650060055
8Audi-A3 või BMW-X150001000090090
9Mercedes-E6000110001000100

MÄRKUSED

  • Juhi päev BATA: 200 Sl #1-ile 6-ile ja 300 7-ile 9-ile
  • Öine toetus (22: 00 kuni 06: 00 h): Rs. 200, Sl # 1 kuni 6 ja Rs. 300 7-i jaoks 9-ile
  • Lähetus peatumisel: Rs. 300, Sl # 1, kuni 6 ja Rs. 400 7-i jaoks 9-ile
  • Kilomeetrid ja tunnid algavad ja viivad meie rendikohta (Garage To Garage)
  • Pärast 4 Hrs / 40 Kms plaadi saab 30-minutiga kontsessiooni. Mis tahes pikendusest, mis ületab nimetatud plaadi, tuleb rakendada 8 Hrs / 80 Kms plaat. Pärast 8 Hrs / 80 Kms plaadi lõpetamist lisandub lisatari KM / tund vastavalt transporditariifile.
  • Tollimaks, sisseostetavad maksud ja parkimine võetakse lisaks tegeliku + GST-ile üle: 5%.
  • Edasimaksete puhul arvutatakse minimaalne vahemaa 250KM-de kohta kalendrikuu kohta või tegelik vahemaa, olenevalt sellest, kumb on suurem. Tasud kehtivad ühe KM-i kohta vastavalt tariifile.
  • Alaline A / C kuulub tasumisele proportsionaalselt.
  • Eespool nimetatud tariif vaadatakse läbi, kui kütuse hinna ja maksu struktuur suureneb oluliselt.

Luksuslik A / C-treener

13-seater

20-seater, 27-seater

41-seater, 45-seater

on saadaval ka meiega.

VÕTA MEIEGA ÜHENDUST

üksikasjade ja teabe saamiseks

VÄÄRTUSLIKUD TEENUSED:

  • Automaatse SMS-märguanded broneeringu kinnitamise kohta.
  • Sõiduki ja autojuhi automatiseeritud SMS / posti märguanne enne 02 koristamise kellaaega.
  • Daily News Paper, mineraalvesi pudel, vihmavari, esmaabivahendite komplekt, Ice-Box ja kuivtõmbesalvpaber kõikidel autodes tasuta.
  • Kõik sõidukid on konditsioneeritud, mittesuitsetajatele, puhas ja puhas.
  • Värskendamiseks korraldatakse delegaatidele lisatasude alusel suupisted, puuviljad ja juuksed.
  • Juhtide ja / või Sand Pebble'i lennujaama esindaja asub lennujaama ja raudteejaama tervitusplakaadiga külaliste vastuvõtmiseks ja nende koristamiseks.
  • Liivaga Pebbles Tours pakkus kogenud sõiduautot, alistust, professionaalset ning tutvustas teid ja ettevõtte ühtsust.
  • Toimivad koostööpartnereid on üksikasjalikult kirjeldatud kohtades, kus käsitletakse klientide nõudeid üritustel ja konverentsidel.
  • Kell Kabiini teenus on saadaval ettevõtte ja juhatuse reiside, ekskursioonide, giidiga ekskursioonide ja eriliste ürituste jaoks.
  • Pulmadel on saadaval spetsiaalsed kabiini rendi teenused.
  • Külaliste eelistuste üksikasjad salvestatakse Andmebaasis, et pakkuda järgnevatel tellimustel endiselt paremaid teenuseid.

LINGIMINE RESERVATION:

  • Autode broneerimine tuleb teha enne 24-tundi. Kui aga sõiduk on nõutav 24 tunni jooksul, võib ühendust võtta Sand-Pebbles Operations Deskiga.
  • Reaalajas broneerimisel tuleb esitada kogu teave ettenähtud vormis.
  • Internetis olevad broneeringud järgivad alati kohene makse. Kuid kehtib Govt. Kasutaja peab maksma käibemaksu, tasu, parkimistasu ja piiriüleste piirivalvete tasusid kabiini väljastamise ajal.
  • Kõik Sand Pebblesi veebisaidil tehtud broneeringud ja tehingud kuuluvad Sand Pebblesi uuesti kinnitamisele. Sand Pebblesil on õigus kahelda kinnitatud broneeringus vastavalt oma vajadustele.
  • 15-i tehingutasu% hinnangulist arveldusummast võetakse siis, kui broneering tühistatakse 06 tundi enne. Kui kabiini on Garageist väljas, maksab kogu hinnang hinnangule külaline.
  • Pärast on-line broneerimist saate oma staatust kontrollida meie 24Hrs teeninduspunktiga.